Proč jsem se rozhodla rozjet projekt NAVOLOGIS?

Jsem člověk, pro kterého znamená svoboda nejdůležitější věc na světě. Možná to bude způsobeno mým znamením zvěrokruhu – Vodnář 🙂

Se svobodou přichází do našeho života i svobodná volba. A proto, když jsem si začala stále více všímat, že většina malých e-shopů používá jen jednoho přepravce, dala jsem si sama sobě, jako člověk z oboru, otázku PROČ.. a hledala jsem důvod.

Zjistila jsem, že webové stránky většiny přepravců jsou velmi složité a najít v nich informace o cenách a systému přepravy, je ještě složitější… Takže se vám milí podnikatelé ani nedivím, že využíváte služeb přepravce, který má na svém webu velmi stručně a jednoduše specifikováno vše hledáte.

Nicméně ze své přepravní praxe vím, že každý z nás je jiný, má jiné prodejní zázemí, jiné možnosti, atd., atd. Prostě, co vyhovuje jednomu člověku, nemusí vyhovovat ostatním lidem.

Právě proto jsem prozkoumala weby přepravců za Vás. Zavzpomínala na období, kdy jsem pracovala pro firmu expedující své zboží výhradně v balících a výsledkem toho všeho je právě e-book Jak vybrat přepravce.

Věřím, že si v něm najde přepravce podle sebe a svých priorit a tím ušetříte spoustu času, který pak investuje do svého podnikání.

Do e-booku Jak vybrat obalový materiál jsem zahrnula návod jak vybrat správný obal, výplňový materiál (bublinková folie atd.). Nechybí v něm ani porovnání cen přepravy, výplňových materiálů samozřejměn informace jak zabalit a poslat balíček ekonomicky a také ekologicky, protože nechceme přispívat k dalšímu znečištění planety.

Záleží na vás, jestli si chcete pořídit všechny e-booky najednou, protože jste v celé problematice nováček. Nebo zvlášť jednotlivé e-booky, protože se chcete vzdělat jen v určitě problematice.

Leave a Reply